Jan Christensen. Olie på lærred. Abstrakt komposition

Varenummer: 6444334
Vurdering: DKK 3.000

Jan Christensen (født 1956). Olie på lærred. Abstrakt komposition. Signeret samt dateret på bagsiden 'Jan Christensen 2022'. Mål: 80 cm x 100 cm.
Auktionen afsluttes:  30-03-2024 18:33:00