Vurdering:
3.000
Ubekendt kunstner, 1800-tallet. Køkkeninteriør med ung pige og lille dreng, olie på træ, sign. J. Lesk. 39,5 x 31 cm (70 x 62 cm). Fremstår med retoucheringer. På bagsiden af rammen laksegl.