J. Lesk. Køkkeninteriør med ung pige og lille dreng

Varenummer: 6436635

Næste bud: DKK 2.000
Vurdering: DKK 3.000

Ubekendt kunstner, 1800-tallet. Køkkeninteriør med ung pige og lille dreng, olie på træ, sign. J. Lesk. 39,5 x 31 cm (70 x 62 cm). Fremstår med retoucheringer. På bagsiden af rammen laksegl.

DKK 2.000
Auktionen afsluttes:  26-02-2024 19:23:00