J. L. Møller. Spisebord af massiv kirsebærtræ med udtræk (3)

Varenummer: 6457551

Næste bud: DKK 1.500
Vurdering: DKK 3.000

Spisebord af olieret massiv kirsebærtræ, rektangulær bordplade med to tillægsplader skjult under pladen. H. 75 L. 200 B. 100 cm. To finérede tillægsplader á 47 cm medfølger. Fremstillet hos J. L. Møller, Højbjerg. Lette brugsspor. (3)

DKK 1.500
Auktionen afsluttes:  27-07-2024 20:05:00