J. Gibskov 1900-tallet, Syrener på karm

Varenummer: 6458526

Vurdering: DKK < 1.000

J. Gibskov (20. Årh.), Syrener på karm, olie på lærred, sign. J. Gibskov, 40 x 55 cm. (50 x 64,5 cm.). Fremstår m/ krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  23-07-2024 18:01:24