Ingemann Jørgensen. Skovparti (cd)

Varenummer: 6429782
Vurdering: DKK < 1.000

Ingemann Jørgensen (1921-1982). Skovparti, olie på lærred, sign. og dat. Ingemann J. 64. 68 x 98 (86 x 116) cm.
Auktionen afsluttes:  12-04-2024 18:49:00