Ingemann Jørgensen. Skovparti (cd)
Vurdering:
Ingemann Jørgensen (1921-1982). Skovparti, olie på lærred, sign. og dat. Ingemann J. 64. 68 x 98 (86 x 116) cm.
12-04-2024 18:49:00