Ingeborg Debois, olie på lærred, lille pige m/ blomsterbuket (cd)

Varenummer: 6446647

Vurdering: DKK < 1.000

Ingeborg Debois (1897-1970). lille pige m/ blomsterbuket, olie på lærred, sign. B. Dubois 1920, 70 x 48 cm. (81 x 59 cm).

Auktionen afsluttes:  14-04-2024 18:11:00