Inge Blomqvist: Landskab. Olie på lærred. Sign. Inge Blomqvist. 60X74.

Varenummer: 6435389

Næste bud: DKK 800
Vurdering: DKK 1.500

DKK 800
Auktionen afsluttes:  27-02-2024 19:51:00