Inge Blomqvist: Landskab. Olie på lærred. Sign. Inge Blomqvist. 60X74.

Varenummer: 6435389
Vurdering: DKK 1.500

Inge Blomqvist: Landskab. Olie på lærred. Sign. Inge Blomqvist. 60 x 74 cm
Auktionen afsluttes:  26-03-2024 19:41:00