Illa. Portræt af en kvinde

Varenummer: 6468378
Vurdering: DKK 3.800

Illa (f. 1968). Portræt af en kvinde, olie på lærred, sign. og dateret 22. 39 x 64 cm. Uden ramme.
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 19:19:00