Illa. Portræt af en kvinde

Varenummer: 6468370
Vurdering: DKK 9.000

Illa (f. 1968). Portræt af en kvinde, olie på lærred, sign. og dateret 2023. 67 x 95 cm. Uden ramme
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 19:00:00