Hjerte vedhæng af 14 kt guld med kæde af forgyldt sterlingsølv (2)

Varenummer: 6433989

Lille hjerte vedhæng af 14 kt guld 6 x 5,3 mm stemplet akz samt 585 hertil kæde af forgyldt sterlingsølv L. 45 cm (justerbar) stemplet 925 samt mester Vejl 1040kr. (2)
Fra ophørt smykkeforretning

Køb nu pris