Herman Stilling (1925-1996). To teaterscener, særtryk, litografier (2)

Varenummer: 6460226
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000

Herman Stilling (1925-1996). To teaterscener. Litografi, særtryk. Sign. og dat. Herman Stilling 1983. Lysmål 41 x 61 cm (58 x 78 cm). Lidt løshed i den ene ramme. (2)
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 10:16:39

1817748 12-07-2024 00:21:27 DKK 400