Herdis Gelardi (1916-1991): Osptilling med objekter og frugter, olie på masonit

Varenummer: 6473446

Vurdering: DKK 1.000

Sign. Herdis Gelardi. 50 x 55 cm.

Auktionen afsluttes:  13-07-2024 18:20:00