Henrik Strømberg. Parti fra Dragør, olie på lærred

Varenummer: 6450998

Næste bud: DKK 800
Vurdering: DKK 1.200

Henrik Strømberg (1880-1956). Bybillede. Olie på lærred. Sign. og dat. H. Strømberg 09. 81 x 64 (95 x 78) cm. Fremstår krakeleret og skal renses.

DKK 800
Auktionen afsluttes:  19-04-2024 19:11:09