Henrik Strømberg. Parti fra Dragør - Olie på lærred
Vurdering:
1.200
Henrik Strømberg (1880-1956). Parti fra Dragør. Olie på lærred. Sign. og dat. 'H. Strømberg, 06'. 81 x 64 (95 x 78) cm. Mindre krakeleringer. Rensning anbefales.
31-05-2024 18:45:00