Henrik Have: Komposition, maleri

Varenummer: 6471217
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK 2.000

Henrik Have (1946-2014): Komposition. Akryl på lærred. 40 x 50, i svæveramme med forgyldt front, rammemål 54 x 44 cm, usigneret med med gallerietiket på bagsiden, dateret 1998.
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 12:40:00

2121911 13-07-2024 09:40:35 DKK 1100
16396 06-07-2024 12:46:03 DKK 1000