Helge Helme. Interiør med ung kvinde, der prøver en hat

Varenummer: 6461262
Vurdering: DKK 8.000

Helge Helme (1894-1987). Interiør med ung kvinde, der prøver en hat, olie på lærred, sign. H. Helme. 38,5 x 46,5 cm (55 x 62 cm). (cd)
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 20:03:00