Havebord med udtræk samt fire havestole. Model Cila - Natur (5)

Varenummer: 6473062
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.200

Havebord med udtræk. Model Cila XL - Natur. Udført af FSC-mærket akacietræ. Mål. 76 x 95 x 210/257/304 cm. Medfølgende 4 havestole - Model Cila - Natur. Alle dele fremstår med brugsspor, nogle ridser/skrammer samt mindre afslag (5)
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 20:29:13