Hans Tyrrestrup (f. 1944): Kompostion med figurer

Varenummer: 6473371
Vurdering: DKK 1.000

Litografi, 48 x 33 cm. Rammemål: 70,5 x 51,5 cm. Sign. Hans Tyrrestrup, 62/250
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 10:16:00