Hans Oldau Krull & Maria Struzik-Krull. 'Frigg & Loke, forvandling' (cd)

Varenummer: 6448093
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 2.400

Hans Oldau Krull (f. 1952) og Maria Struzik-Krull (1951-2005). 'Frigg & Loke, forvandling'. To-delt litografi, sign. i bly H. Krull og Maria Struzik-Krull. E.A, prøvetryk, I/X. Rammemål: 203 x 144 cm. Indrammet med plexiglas.
Auktionen afsluttes:  02-05-2024 20:04:00

2342696 27-04-2024 15:53:25 DKK 1500