Hans Oldau Krull & Maria Struzik-Krull. 'Frigg & Loke, forvandling' (cd)

Varenummer: 6448093

Næste bud: DKK 1.900
Vurdering: DKK 2.400

Hans Oldau Krull (f. 1952) og Maria Struzik-Krull (1951-2005). 'Frigg & Loke, forvandling'. To-delt litografi, sign. i bly H. Krull og Maria Struzik-Krull. E.A, prøvetryk, I/X. Rammemål: 203 x 144 cm. Indrammet med plexiglas.

DKK 1.900
Auktionen afsluttes:  24-04-2024 20:12:00