Hans Meyer Petersen, litografi, komposition (cd)
Vurdering:
Komposition af Hans Meyer Petersen (f. 1937), litografi HC. Sign. og dateret HMP 91. 49 x 69 (70 x 89) cm.
04-04-2024 19:02:08