Hans Gyde Petersen. 'Dyrehaven'

Varenummer: 6467547
Vurdering: DKK 1.000

Hans Gyde Petersen (1862-1943): 'Dyrehaven', olie på malerpap, sign. Gyde Petersen. 25 x 33 (28 x 37) cm.
Auktionen afsluttes:  19-07-2024 19:26:55