Hans Christian Hansen Vantore. Portræt af Joachim Bresdorff

Varenummer: 6471080

Næste bud: DKK 1.500
Vurdering: DKK 2.000

Hans Christian Hansen, navneskift til Vantore 1904 (1861-1928). Portræt af Joachim Bresdorff. Pastel på papir. Signeret og dateret H. Chr. Vantore, samt gl. auktionsetiket på bagsiden. 25,5 x 19 (45 x 38 cm).

DKK 1.500
Auktionen afsluttes:  19-07-2024 19:25:00