Halskæder af forgyldt sterlingsølv (8)

Varenummer: 6433367
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Halskæder af forgyldt sterlingsølv med karabinlås. Stemplet "925" samt mester. L. 45 cm til 50 cm. (8)
Vejl. pris 1600 kr.
Fra ophørt smykkeforretning

Auktionen afsluttes:  13-02-2024 20:30:00

2091730 13-02-2024 20:13:06 DKK 350