Giovanni Banci for Hermes. Sofabord fra 60'erne

Varenummer: 6394518

Næste bud: DKK 9.000
Vurdering: DKK 15.000

Giovann Banci for Hermes. Et sofabord fra 60'erne med stel af forgyldt jern, bordplade af glas. L. 60 cm, B. 60 cm, H. 42 cm. fremstår med aldersrelaterede brugsspor, bordplade med hairlines.

DKK 9.000
Auktionen afsluttes:  18-04-2024 19:35:00