Georg Jensen. Cocktailring af 18 kt. guld prydet med mosagat
Vurdering:
16.000
Georg Jensen. Moderne cocktailring af 18 kt. guld prydet med en større cabochonslebet mosagat. Ringstr. 54. Vægt: 19,6 gram. Fremstår med brugsspor herunder ridser på agat.
04-04-2024 19:42:31