Fritz Thomsen. Hest foran staldbygning

Varenummer: 6467527

Næste bud: DKK 2.000
Vurdering: DKK 3.000

Frederik (Fritz) Gotfred Thomsen (1819-1891). Hest foran staldbygning, olie på lærred, sign. F.G. Th. 33 x 41 cm (46 x 54 cm).

DKK 2.000
Auktionen afsluttes:  26-07-2024 20:13:00