Frida Bugge (1874-1967): To landskaber. Sign. Monogram. Olie på plade. (2)

Varenummer: 6429737
Vurdering: DKK < 1.000

22,5 X 31,5 cm og 22,5 X 27 cm.
Auktionen afsluttes:  27-02-2024 21:04:00