Freddy Eriksen (1930-2012): Byparti, olie på lærred

Varenummer: 6470895
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 1.500

Freddy Eriksen (1930-2012): Byparti, olie på lærred. Signeret Freddie E. 80x100 cm (87x108 cm).
Proveniens Danske Banks samlinger
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 12:42:00