Frants Landt, olie på lærred. Motiv med fiskekuttere og dampskib (cd)

Varenummer: 6299355
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000

Frants Landt (1885-1976), motiv med fiskekuttere og damper, olie på lærred, sign. Fr. Landt. H. 36 x 47 cm (46.5x57) lærred fremstår med krakéleringer
Auktionen afsluttes:  07-12-2022 16:15:20

1815366 04-12-2022 18:51:05 DKK 1000