Fransk sofabord af messing fra 60'erne

Varenummer: 6417505

Næste bud: DKK 7.600
Vurdering: DKK 12.000

Fransk sofabord af messing fra 60'erne. Oval bordplade af glas, stel i fom af elefanthoveder. H. 45 cm, L. 140 cm, B. 80 cm. Fremstår med brugsspor, messing med patina, bordplade med ridser og afslag.

DKK 7.600
Auktionen afsluttes:  25-04-2024 20:29:13