Flemming Lipholt. Komposition: 'Med guldaccent' (cd)

Varenummer: 6448966

Vurdering: DKK < 1.000

Flemming Lipholt (1925-1995). Komposition: 'Med guldaccent'. Olie på lærred. Sign. på bagsiden: 'Flemming Lipholt', 1966. Udstillingsseddel fra Den Frie/ "Sammenslutnngen 8", 47 x 57 cm incl. lille træramme.

Auktionen afsluttes:  25-04-2024 20:34:04