Fire ringe af sterlingsølv (4)

Varenummer: 6433953
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6440198
Fire ringe af sterlingsølv, bestående af: Aagaard ring af sterlingsølv med cubic zirkonia, ring prydet med en blomst af 8 kt guld samt to blomster af sterlingsølv, løkke ring af forgyldt sterlingsølv samt forgyldt sterlingsølv ring med rosa krystal, ringtr. 52, 55 og 58. Stemplet mester samt 925. Vejl 1980 kr. (4)
Fra ophørt smykkeforretning

Auktionen afsluttes:  13-02-2024 20:13:37

2091730 13-02-2024 20:10:06 DKK 350