Du er ikke logget ind Følger du en vare, modtager du en påmindelsesmail inden auktionens udløb (dog ikke ved auktioner der udløber indenfor 24 timer). Du skal være logget ind for at benytte denne funktion. Log ind
Du følger nu denne vare Du vil modtage en påmindelsesmail inden auktionens udløb (dog ikke ved auktioner der udløber indenfor 24 timer). Du kan se alle varer du følger, under Varer jeg følger
Fire ringe af forgyldt sterlingsølv. (4)
Vurdering:
Fire ringe af forgyldt sterlingsølv. Ringstr. fra 52 til 57. Stemplet '925' samt mester. (4)
Vejl 1844kr.
Fra ophørt smykkeforretning.
10-05-2024 18:48:00