Fire ringe af forgyldt sterlingsølv. (4)

Varenummer: 6421979
Vurdering: DKK < 1.000

Fire ringe af forgyldt sterlingsølv. Ringstr. fra 52 til 57. Stemplet '925' samt mester. (4) Vejl 1844kr. Fra ophørt smykkeforretning.

Auktionen afsluttes:  16-05-2024 18:48:00