Fire par ørestikker i forgyldt sterlingsølv (4)

Varenummer: 6430538

Vurdering: DKK < 1.000

Fire par ørestikker i forgyldt sterlingsølv. Stemplet 925 samt mester. Vejl. 1269 kr. (4) Fra ophørt smykkeforretning.

Auktionen afsluttes:  07-03-2024 19:17:30