Fire par øreringe / creoler af forgyldt sterlingsølv (4)

Varenummer: 6440259
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Fire par forskellige runde creoler af sterlingsølv, Ø 11 til 28 mm, hvor af en med vedhæng i form af hjerte, stemplet 925 samt mester bla jaa Vejl 1910 kr. (4) Fra ophørt smykkeforretning Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her
Auktionen afsluttes:  06-05-2024 18:25:27

714061 30-04-2024 10:13:59 DKK 350