Fire par øreringe / creoler af forgyldt sterlingsølv (4)

Varenummer: 6440259

Vurdering: DKK < 1.000

Fire par forskellige runde creoler af sterlingsølv, Ø 11 til 28 mm, hvor af en med vedhæng i form af hjerte, stemplet 925 samt mester bla jaa Vejl 1910 kr. (4) Fra ophørt smykkeforretning Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her

Auktionen afsluttes:  25-04-2024 19:31:12