Fire par øreringe af forgyldt sterlingsølv (4)
Næste bud:
350
Vurdering:
Fire par øreringe af forgyldt sterlingsølv, prydet med bla perler. Stemplet 925 samt mester CDL
Vejl. 1746 kr. (4 par)
Fra ophørt smykkeforretning.
30-07-2024 20:13:58