Fire par øreringe af forgyldt sterlingsølv (4)

Varenummer: 6445214

Vurdering: DKK < 1.000

Fire par øreringe af forgyldt sterlingsølv, prydet med bla perler. Stemplet 925 samt mester CDL Vejl. 1746 kr. (4 par) Fra ophørt smykkeforretning. Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her

Auktionen afsluttes:  20-04-2024 18:42:11