Fire halskæder af sterlingsølv (4)

Varenummer: 6433494

Vurdering: DKK < 1.000

Fire halskæder med vedhæng af sterlingsølv, oxideret og forgyldt sterlingsølv Stemplet mester (bla. GS & noa) samt 925, L. 45 - 50 cm ( flere justerbar) Vejl 2090 kr. (4)
Fra ophørt smykkeforretning

Auktionen afsluttes:  06-03-2024 20:26:03