Fire armbånd af forgyldt sterlingsølv med perler (4)

Varenummer: 6423446

Vurdering: DKK < 1.000

Fire armbånd af forgyldt sterlingsølv bla prydet med kultur perler. Stemplet mester samt 925. L 16-19 cm (justerbar) Vejl. 1760 kr. (4)
Fra ophørt smykkeforretning

Auktionen afsluttes:  19-04-2024 18:45:14