Ferm Living. Post Coffee Table

Varenummer: 6441083

Ferm Living. Post Coffee Table. Røget egetræsfinér med MDF-kerne. FSC-certificeret. Håndlavet fineret bordplade. Finerede bordben. Ø65 x H41,4 cm. Original emballage. Modelfoto. Vejl. udsalgspris 7.499 DKK.

Denne vare er en del af en samlet konkursauktion fra designfund.dk. Se hele designfund.dk auktionen.

Køb nu pris
DKK 3.409