Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Øreringe
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Fem par ørestikkere af sterlingsølv (10)
Varenummer
:
6434099
Moms vare
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
Fem par ørestikkere af forgyldt stelingsølv, prydet med cubic zirkonia. Stemplet mester samt 925. Vejl 1849kr. (10)
Fra ophørt smykkeforretning.
Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle
konkursauktionerne her
15-07-2024 18:03:18
Showroom:
DK, Aalborg, Nibevej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2339706
15-07-2024
10:00:30
350
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image