Fem par ørestikker af forgyldt sterlingsølv (5)
Næste bud:
350
Vurdering:
Fem par øreringe / ørestikker af forgyldt sterlingsølv, stemplet 925 samt mester CDL
Vejl 1795 kr. (5)
Fra ophørt smykkeforretning Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her
01-08-2024 18:47:52