Fem armbånd af forgyldt sterlingsølv (5)
Næste bud:
350
Vurdering:
Fem armbånd af forgyldt sterlingsølv, bestående af bla; et prydet med kors, slange armbånd samt et med id-plade. L. 19 cm (justerbar)
Stemplet 925 samt mester bla jaa
Vejl 1780 kr. (5)
Fra ophørt smykkeforretning. Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her
31-07-2024 19:29:12