Ewald Petersen . Olie på lærred . Vinterlandskab. (cd)

Varenummer: 6401607

Vurdering: DKK < 1.000

Ewald Petersen. (1889-1962) Olie på lærred . Vinterlandskab. Sign. Ewald P. Mål. 70x86 cm. (81x96 cm).

Auktionen afsluttes:  23-07-2024 17:33:24