Europæisk kunstner: Komposition med heste. Gouache og tegning på papir, 1954

Varenummer: 6470939
Hammerslagspris: DKK 2.400
Vurdering: DKK 3.000

Europæisk kunstner: Komposition med heste. Gouache og tegning på papir, sign. monogram og dateret 1954.
Lysmål 46 x 58 cm, rammemål 68 x 80 cm.
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 11:25:00