Et sæt japanske indskudsborde blomsterdekorerede og højlakerede (3)

Varenummer: 6286543

Næste bud: DKK 2.800
Vurdering: DKK 6.000

Et sæt japanske indskudsborde blomsterdekorerede og højlakerede. H. 52/47/42 cm, B. 49/39/29 cm. Fremstår med brugsspor, enkelte ridser. (3)

DKK 2.800
Auktionen afsluttes:  25-04-2024 20:13:07