Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Sølv, bronze, kobber og tin
Korpus
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Et sæt dækketallerkener af pletsølv i rokokoform (12)
Varenummer
:
6460896
Hammerslagspris
:
1.000
Vurdering
:
1.500
Et sæt på tolv dækketallerkener af pletsølv i rokokoform, ligeknækket fane med rokokoornamentik, stemplet Prima Sølvplet. Ø 28,5 cm. Fremstår med brugsspor. (12)
31-05-2024 19:38:00
Showroom:
DK, Vejle, Dandyvej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2015125
22-05-2024
10:33:40
1000
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image