Et par empirestil armstole af mahogni, 20 årh. (2)

Varenummer: 6468916

Vurdering: DKK < 1.000

Et par empirestil armstole af mahogni, sæde med broderet stof, H. 86 B. 60 Sh. 47 cm. 20 årh. brugsspor, falmet. (2)

Auktionen afsluttes:  26-07-2024 19:58:47