Et par brillantørelokker af 18 kt. guld, i alt ca. ca. 1.01 ct. (2)
Vurdering:
15.000
Et par brillantørelokker af 18 kt. guld prydet med ca. 202 små hvide brillantslebne diamanter med seks koniske gennembrudte charms med ornamentik, de fire større charms i justerbare kæder, i alt ca. ca. 1.01 ct. Stemplet 750 med logo. Samlet vægt ca. 11,3 g. Vedhæng 1,1 x 2,2 cm. Maximum L. ca. 6,5 cm. Fremstår med brugsspor. (2)
30-05-2024 19:33:53