Erling Steen (f. 1945): Opstilling med vinflaske, bog, pære og gul kop

Varenummer: 6473281

Næste bud: DKK 1.900
Vurdering: DKK 2.400

Erling Steen (f. 1945): Opstilling med vinflaske, bog, pære og gul kop, olie på lærred, sign. Steen 16. 20 x 20 cm. Monteret i sølvfarvet svæveramme, rammemål 26,5 x 26,5 cm.

DKK 1.900
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 15:09:00