Erik Koch. Komposition cd

Varenummer: 6436230

Vurdering: DKK < 1.000

Erik Koch, (1933 - ?). Komposition. Olie på lærred. , sign. EK. 78 x 100 (85 x 110) cm.

Auktionen afsluttes:  05-03-2024 19:43:12