Erik Kirkegaard. Armstol af teak

Varenummer: 6474305
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000

Erik Kirkegaard. Armstol af teak, betrukket med sort skai. H. 85 cm. Sh. 44 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker samt revner i skai.
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 18:10:00

1564739 05-07-2024 22:15:08 DKK 500